fbpx

İletişim 0224 245 16 01

Fabrika : 0224 245 16 01  |  Telefon : 0544 245 16 01  |  Telefon : 0533 640 20 17

Şikayet : Firmamız ile alakalı şikayetlerinizi açıklayıcı şekil de yazın, şikayetiniz ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız belirtin, “Servis geç geldi? – Halı temiz olmadı? – Çalışan ilgili problem? – Lekeler çıkmadı? – Fazla ücret alındı?” Gibi problemlerinizi bizlere açıklayıcı şekil de belirtin, gerekli işlemlerin yapılıp yapılmadığını kontrol etmek için bilgi almak isterseniz bunu da belirtin.

Öneri : Firmamızın gelişmesi ve daha kaliteli hizmet sunabilmesi için sizlerden gelecek önerileri bekliyoruz, her eleştiri bizler için yeni bir yön belirleyecektir. Kalite ve öz güven gelişimi adına desteklemenizi rica ediyoruz.

Bilgi : Hiç başınıza gelmemiş olsa bile kahve-bira-çay-yağ vb. döküldüğün de leke bırakacak veya işlem yapılmadığın da halınızı yıpratacak her durum da halınıza yapılması gereken işlemleri bizleri arayarak öğrenebilirsiniz, halınızın türünü ve cinsini belirterek hangi şampuanların kullanılıp kullanılmayacağını öğrenebilirsiniz.

Fiyat : Firmamızdan fiyat almak istiyorsanız ; Halı modelinizi ve çeşidini belirtmeyi unutmayın, metrekare ölçülerini yazmayı ihmal etmeyin, halınızın alt köşesin de genellikle halı firmalarının etiketlerin de ölçüleri yazılmakta. Eskimiş, yırtılmış, silinmiş veya kaybolmuş ise kendiniz ölçebilirsiniz, “ENxBOY=M2” çıkan sonuç ile halınızın cinsine göre m2 fiyatlarımız BURADAN öğrenebilirsiniz.

iletişim

info@hatemyikama.com

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı