fbpx

Profesyonel Halı Yıkama 0224 245 16 01

Profesyonel Halı Yıkama ; Müşteri memnuniyetini ön plana alan her firma kalıcı olmayı hak eden firma arasındadır.

Türkiye’de son zamanlar da Profesyonel halı yıkama sektörüne karşı büyük bir girişim başladı. Profesyonel Halı Yıkama sektörü bir çok kişinin yüzeysel bakış açılarına göre şekil alınarak kolay para kazanma yolu olarak görülüyor. Bu sebeple halı yıkama sektörüne hemen her gün bir yeni firma daha katılmaktadır. Bu katılım yapan firmaların bazıları gerçekten bu işe emek vermek için başlamakta. Bazıları ise halı yıkama sektörünün en canlı olduğu yaz ayların da sektöre giriş yapmaktalar. Bu sebeple halı yıkama işini kazanç vurgunu yapılabilecek bir iş olarak görmekteler ki bu basit ve yanlış görüştür.Hamitler Halı Yıkama 0224 2451601.

Halı Yıkama sektörü emek ve samimiyet isteyen kalite ve güven isteyen bir iştir. Ele alabileceğimiz konuların başın da gelen. Halı Yıkama şampuanları – Leke sökücüler – Parfümler – Yıkama Makineleri – Kurutma Makineleri – Toz alma makineleri – Paketleme Makineleri – Son işlemde kullanılan malzemeler – Kullanılan araç – Ödenen vergi, gibi sıralanacak daha çok şey varken sektöre giriş yapan arkadaşlar bir an önce para kazanıp harcadıkları parayı geri kurtarmak ve sonra nasıl olursa olsun para kazanmaya çalışmaları sektöre vurulan darbe niteliğindedir.

Özellikle sektöre giriş yapıp çok kısa sürede geri dönüş yapanlar da bi hayli çoktur. Bu sebepledir ki sektöre giriş olduğu kadar çıkışta vardır. Müşteri kaybetme riski olmayan fasoncuların çoğalmasına sebep olmaktalar. Fason halı yıkamacıların bir çoğu sektöre yeni giriş yapmış olan firmaların bünyesinde barındırılmaktadır. Yukarı da belirtmeye çalıştığımız gibi fasoncuları bünyesinde barındıran yeni açılmış halı yıkama firmaları kullandıkları malzemelerden veyahut iş yerlerinin köhne kuytu köşe de olmaları da kaçınılmaz bir durumdur.

Hamitler halı yıkama 0224 2451601

Fason Halı Yıkama

Fason halı yıkamacıları bünyesinde barındıran bir çeşit firmalar da halı yıkama sektörün de uzun zaman geçirip son zamanların da kalitesini bozmuş veya kalitesini yükseltmemiş firmalardır. Bunlar da kapatıp zarar etmek yerine 3 fasoncu bulup müşteri ile diyaloğa girmeden bu işin parasını yeme hevesleridir. Bu sektöre vurulan ağır darbelerden biri de budur.

Hedefleri arasın da müşteriye kaliteli hizmet vermek olan başlıca firmaların ve bu firmaları kendilerine örnek alan lider firmalar arasına girme çabasını gözeten bizim gibi halı yıkamacı arkadaşların heveslerini kırmalarına sebep olmaları da bu halı yıkama sektörüne vurulan ağır bir darbedir.

Biz Bursa Halı Yıkama sektörüne giriş yaptığımız gün itibariyle hiç bir halı yıkama fabrikasını kendimize rakip görmediğimiz. Gibi tanıdığımız, tanıyabildiğimiz ve tanışabileceğimiz halı yıkamacı arkadaşlarımızla irtibat için de olmaya çalışıp, halı yıkama sektörün de daimi bir hal alma çabasına girdik. Bu girişimimiz bizlere kalıcı olmayı ve kalitemizi arttırmayı hediye etmiş durumda.

Amacımız halı yıkama sektörün de uzun vadeli işler yapabilmek ve adımızdan söz ettirebilmektir. Halı yıkama sektörüne girmeyi düşünen yeni insanları önde gelen firmalar gibi örnek olabilmektir. Halı Yıkama sektörüne giriş yapacak arkadaşlara tavsiyelerimizin bir kaçı şöyledir; “Ucuza yönelmemeleri – Kaliteli ürünler kullanmaları – Kaçak çalışmamaları – Emek ve zaman ayırmaları” bu tavsiyelerimize uyan arkadaşlar görecekler ki. Halı yıkama sektörün de kaliteli işler çıkarıldığın da kalıcı ve uzun çalışmalar yapabileceklerdir.

Müşteri memnuniyetini ön plana alan her firma kalıcı olmayı hak eden firma arasındadır.

profesyonel halı yıkama

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı