fbpx

Stor Perde Yıkama 0224 245 16 01

Stor Perde Yıkama Bursa

Stor Perde Yıkama ve Temizleme hizmeti sunan Hatem Halı Yıkama, Bursa Stor perde yıkama hizmeti sunmaya 2006 yılından beri devam etmektedir. Bursa Halı yıkama ve temizliğe ihtiyaç duyan yorgan battaniye ve perdelerinizin temizliğini üstlenmiştir.

Bursa Stor perde yıkama hizmeti sunan bir çok firma bulunmasına rağmen, hatem halı yıkama olarak kalitemizi ve sunduğumuz temizlik hizmetinden memnun olan müşterilerimizin bize verdiği öz güven ile Bursa’nın her bölgesine stor perde temizlik hizmetimizi taşımaya çalışıyoruz.

Özellikle Nilüfer bölgesin de stor perde yıkama hizmeti veren firmalar çok olmaktadır. Osmangazi Bursa’nın en geniş ve kalabalık bir ilçesi olmasına rağmen Osmangazi’de her mahalle de stor perde yıkama hizmeti sunan firma sayısı çok azdır. Stor perdelerin yıkanması bir hayli zor bir işlemdir. Özellikle yıkanan perdelerin, kuruma aşamasın da toz almamasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kimyasal maddeler ile temizlenen Stor perdeler sertleşme problemini meydana getirir. Bu yüzden stor perdelerinizin üzerin de var olan leke ve kirlerin daha çabuk çıkması için çamaşır suyu kullanılması perdelerinizin kullanım ömrünü kısıtlamaktadır. El fırçaları ile temas edildiğin de sökülme veya perdelerinizin zarar görmesi de mümkündür.

Tamamen tecrübeli bir işçilik istemektedir. Stor perde yıkama işlemi halı yıkama işlemleri gibi değildir. Perdelerinizin temizliği günlük hayatımız da çevremiz de uçuşan toz ve bakterilerin perdelerinizin yüzeyine sinmesi sebebiyle, sararmaya sebep olmaktadır. Stor Perdelerin asıl amacı dışarıdan gelecek olan güneş ışınlarını veya yabancı bakışları engellemektir.

Zebra perde yıkama hizmetini de aynı şekil de sizlere sunmaya özen gösteriyoruz. Perdelerinizin sökülmesi ve tekrar yerine takılmasını firmamız üstlenmemektedir. Bu yüzden Bursa Stor Perde Yıkama Firmaları m2 fiyatı 5 tl. den başlayarak 9 tl ye kadar çıkarken biz en uygun halde sunmaya özen gösteriyoruz.

Firmamız halı yıkama hizmetini de hanelerinize girip toplama işlemi yapmamaktadır. Sizin haneniz sizin özelinizdir, biz bu durum da hane içerisine girmekten kaçınmaya gayret ediyoruz. Firmamız stor perdelerinizi kapınızdan teslim alır. Temizliğini tecrübeli çalışanları ile gerçekleştirerek sizlere teslim eder.

Bu hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bizlere web sitemiz üzerinden Online sipariş formunu doldurabilir veya belirttiğimiz numaraları kullanarak sipariş verebilirsiniz.

Telefon : 0224 245 16 01

Telefon : 0544 245 16 01

Telefon : 0533 640 20 17

Stor Perde Yıkama

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı