Bursa Halı Yıkama

Bursa Halı Yıkama Yaşam alanlarında en sık kullanılan eşyaların başında halılar gelir. Bu sebepten dolayı belirli aralıklarla ciddi oranda kirlenme yaşarlar. Böyle durumlarda bireysel olarak ele alınacak yıkama halı üzerindeki pek çok farklı etmenin arındırılmasına engel olur. Mutlaka profesyonel düzeyde halılar yıkamaya alınmalı ve aşamalı olarak belirli bir süreçten geçmelidir.

Bu konuda ele aldığımız kurumsal hizmet anlayışıyla Bursa halı yıkama için ne zaman isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bursa bölgesinin bütün farklı semtleri için gezici araç servislerimiz üzerinden zamanında adrese ulaşıyoruz. Genelde sipariş verdiğiniz gün itibariyle halılarınızı alıyor; tam zamanında gerekli temizlik işlemlerini tamamlayarak adresinize teslim ediyoruz.

Profesyonel Aşamalı Bursa Halı Yıkama

Profesyonel anlamda ele aldığımız Bursa halı temizleme hizmetleri aşamalı olarak gerçekleşmektedir. Bu doğrultuda renk solduran ve yıpratan kimyasal ürünler kullanmadan, sağlıklı ve kaliteli şampuan çeşitlerini değerlendirmekteyiz. Bu şampuanlar kullanılarak belli bir süre halılar dinlendirmeye bırakılır. Bu süre yaklaşık olarak 3 saat kadar sürmektedir.

bursa halı yıkama
bursa halı yıkama

Ardından yüksek teknolojiye sahip yıkama makineleri eşliğinde halılarınız tüm bütün kir ve leke ile beraber her türlü mikrobik canlıdan arındırılır. Daha sonra özel odalarda kurutma işlemi ile beraber 4 ya da 6 gün süreyle bekletilir. Son olarak özel paketleme ile beraber en ufak bir hava geçirgenliği olmadan halılarınız sizlere ulaştırılır. Sonuç olarak ilk günkü gibi halılarınızı güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

Periyodik Bursa Halı Yıkama

Hangi marka ve modeldeki halı olursa olsun mutlaka yıl içerisinde periyodik şekilde profesyonel temizlikten geçmelidir. Bu temizlik genel olarak 6 ayda bir ele alınır. Böylece halı ilk günkü alındığı gibi her zaman temiz ve sağlıklı şekilde, aynı zamanda şık görünümü altında kullanım potansiyeli sağlar. Kurumsal bir anlayışla ele aldığımız her türlü model halı çeşitleri için bu konuda destek sunmaktayız. Bursa’nın hangi semtinde ve mahallesinde olursanız olun bize ulaşabilirsiniz. Zamanında adresinize ulaşıyor ve halılarınızı almak suretiyle yine vakit kaybetmeden zamanında sizlere teslim ediyoruz.

Sağlıklı Bir Yaşam Alanı İçin Bursa Halı Yıkama

Farklı leke ve kirler ile beraber özellikle bazı zararlı mikroorganizmalar halıların diplerine nüfus eder. Bu da ev içerisinde savunmasız olan aile bireyleri için ciddi sorunlar yaratabilmektedir. Belli başlı bazı gözle görülmeyen bakteri ve mikroorganizmalar halılara yapışır. Bu doğrultuda halılar içerisindeki bu zararlıları bireysel temizlik eşliğinde çıkarmak mümkün olmaz. Bu sebepten dolayı mutlaka her türlü halı çeşidi için profesyonel temizlik desteği ele alınmalıdır.

Özel şampuanlar ve yüksek teknolojiye sahip makinelerimiz eşliğinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, kısa sürede halı diplerindeki tüm zararlı canları bütünüyle ayrıştırmaktadır. Böylece sağlıklı ve güvenli şekilde ailenizle beraber yaşam sürebilirsiniz. Çok uygun fiyatlar üzerinden profesyonel halı yıkama için sitemiz üzerinden bize ulaşmanız yeterlidir. Günün 24 saati boyunca online olarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Halı temizleme hizmeti ile birlikte koltuk yıkama, yorgan yıkama ve battaniye yıkama hizmetlerimiz de mevcuttur. Bizleri sosyal medya da takip ederek hizmetlerimizi kampanyalarla duyurduğumuz vakitleri takip ediniz..

Takip Ediniz : Facebook   |    Instagram