Bağlarbaşı Halı Yıkama 0224 245 16 01

Bağlarbaşı Halı Yıkama

Bağlarbaşı Halı Yıkama Hatem Halı Yıkama firmamız Bağlarbaşın da hizmete başlamıştır. 2011 yılına kadar halı yıkama işi yaparken 2011’in ekim ayın da Ev Halıları yıkama hizmetine de başladık. Bağlarbaşı Mahallesi 1. Çilek Sokak No 29/A adresin de hizmet vermekteyiz. Yazmış olduğumuz adreste hala hizmet vermekteyiz. Kafaları karıştıran acaba oto yıkamada mı yoksa suyu demirli olan bölgelerde mi yoksa kaynak suyuyla mı yıkanıyor kuşkusunu giderebilmek adına mahallemiz de hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimize çekinmeden adresimizi açık şekil de tarif edebiliyoruz, çalıştığımız ortamı incelemek ve kafalar da ki soru işaretlerini giderebilmeleri için her zaman kapımızın açık olduğu iş yerimize sizleri bekleriz. Firmamız bünyesinde verdiğimiz hizmetlerimiz, Halı Yıkama , Battaniye Yıkama , Yorgan Yıkama , Overlok hizmetleridir. Servisimiz her bölgeye ücretsiz olup, Tek Halı siparişlerine ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Olması gerektiği şekil de halılarınız da ki lekelere karşı da ekstra bir fiyat istemiyoruz.

Amacımız

Amacımız cebinizde ki parayı almak değil. Sizlerle uzun vadede kalite ve öz güvenle çalışabilmektir. Bu saye de kendimizi daha güvenilir ve iyi hissediyoruz. Sizlerle birlikte büyümeye devam ediyoruz. Sizlere kalitemizin farkına varabilmeniz için yanı başınız da bizimle çalışmak için davet ediyoruz. Hatem Halı Yıkama olarak Tek servis aracımızla kendimizi ne büyük bir firmaymış gibi tanıtıyoruz ne de hiç bir problem yaşamayacaksınız gibi kuruntulu sözler söyleyerek kandırmıyoruz. Olduğumuz gibi görünüyoruz, göründüğümüz gibi olmaya da çalışıyoruz.

Bursa halı yıkama firmamız her gün ücretsiz servisimizle sabah 9.00 akşam 20.00 arası siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Makine halısı yıkama,tüm el dokuma halı çeşitleri temizliği,kilim yıkama, Şhaggy halı yıkama,step halı yıkama konularında profesyonel ve garantili hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Evinizden makbuz karşılığı aldığımız halılarınız önce halı toz alma makinesinde tozlardan ve kumdan arındırılr,tam otomatik halı yıkama makinesinde yıkama işlemi yapılır,halı durulama makinemizde durulanır,halı sıkma makinesinde sıkma işlemi yapılır ve

kurutma odasında kurutulup poşetlenerek adresinize teslim edilir. Bağlarbaşı halı yıkama fabrikamız tüm halı yıkama makinelerine sahip tecrübeli personeliyle halı yıkamaya uygun bitkisel halı şampuanları kullanarak halı yıkama işlemi yapan , Bağlarbaşı bölgesinde ki öncü halı yıkama fabrikalarında birisidir.

 

Kendimizi geliştirerek bünyemize kendi koltuk yıkama ekibimizi dahil ettik. Tüm müşterilerimize diğer ürünlerin temizliğini de sunmaya özen gösteriyoruz.