Osmangazi Halı YıkamaProfesyonel Yıkama Hizmetleri

Osmangazi Halı Yıkama

Evlerinizin nadide bir parçası olarak kullandığınız halılar Osmangazi halı yıkama olarak temizlemesini yapmaktayız. Halılarınız günlük meşgale altında istemsizce birçok kir ve bakteri toplamaktadır. Özellikle aileniz birlikte yaşadığınız evlerde çocuklarınızın temiz ve hijyenik bir halı kullanmak önemlidir. Yapısından kaynaklı olarak içerisinde farkında olmadan birçok bakteri türemektedir. Osmangazi halı yıkama olarak devreye girerek halılarınızı tüm pis ve kirden temizliyoruz.
Bize Ulaşın
Osmangazi halı yıkama

Halı Yıkama

Donanımlı yıkama fabrikamız ile halılarınız yenilensin. Kalite garantili temizlik ile halılarınız pırıl pırıl.

Perde Yıkama

Bursa'nın en iyi stor perde yıkama fabrikası olarak yirmi yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz.

Koltuk Yıkama

Sunduğumuz koltuk yıkama hizmeti ile koltuklarınız ilk aldığınız gibi yeni ve tertemiz olsun.

Yorgan Yıkama

Bursa yorgan yıkama fabrikası Hatem ile tüm yorganlarınız tertemiz ve mis kokulu bir şekilde.

Osmangazi Halı Yıkama Fabrikası

Bursa’da yaklaşık yirmi yıldan fazla etkin tecrübemiz ile profesyonel Osmangazi halı yıkama fabrikasıyız. Profesyonel ve uzman kadro ekiplerimiz ile yıllar boyunca birçok halı türünde yıkama yapmaktayız. Hizmet verirken tüm ürün ve makineleri kaliteli ve profesyonel olmak şartı ile kullanmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak arkamızda sayısız mutlu müşteriler bırakmaktayız. Halı yıkama fabrikası olarak başladığımız tarihten bugüne değin her geçen gün kendimizi, fabrikamızı ve hizmetimizi geliştirmekteyiz. Firmamız adına gelen tüm geri dönüş ve şikayetleri değerlendirmekte ve buna göre güncellemekteyiz. Aile bireylerinizin güvenle halılarınızı kullanması için derinlemesine temizlik hizmeti sunuyoruz. Belli olmayan tüm kir ve bakterileri profesyonel bir çalışma ile söküp atıyoruz. Düzenli aralıklar ile bizlerden hizmet aldığınız takdirde halılarınız uzun ömürlü bir şekilde temiz kalmaktadır.

Osmangazi Halı Yıkama Fiyatları

Kışın ayağınızı sıcak tutan ve zevklerinizi en iyi şekilde yansıttığınız halıları uygun halı yıkama fiyatları ile sunmaktayız. Kaliteli ve profesyonel olmasının yanında bütçe dostu ve oldukça uygun fiyat avantajları ile ücretlendirme yapmaktayız. Halılarınızın büyüklüğü, cinsi ve kumaşının cinsine göre fiyatlandırmalar değişmektedir. Osmangazi halı yıkama fiyatlarını belirlerken müşteri odaklı ilerlemekteyiz. Teslim ettiğimiz tüm işlerde usta bir işçilik ve bütçenize uygun bir hizmet görülmektedir. Sizler için oldukça büyük bir önem verdiğiniz halılarınız bizim içinde oldukça önemlidir. Bu yüzden uzun ömürlü ve halınınızın yapısını bozmayan uygun, kaliteli ve kesintisiz bir hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı verdiğimiz tüm işler de arkamızda mutlu müşteri bırakmak fabrikamızda büyük bir vizyon anlamına gelmektedir

Halı Yıkama
15 ₺ 119
/yr
başlayan fiyatlar
Makina Halısı 15 ₺
Akrilik Halı 18 ₺
Shaggy Halı 20 ₺
El Dokuma Halı 30 ₺
Makina Yün Halı 20 ₺
Bambu Halı 25 ₺
Çin Halısı 40 ₺
Koltuk Yıkama
249 ₺ 249
/yr
başlayan fiyatlar
Standart Takım 249 ₺
Maksi Takım 269 ₺
Köşe L Takım 250 ₺
Standart Minderli 299 ₺
Maksi Minderli 329 ₺
Standart Yastıklı 299 ₺
Maksi Yastıklı 150 ₺
Diğer Hizmetler
15 ₺ 499
/yr
başlayan fiyatlar
Battaniye 79 ₺
Elyaf Yorgan 59 ₺
Pamuk Yorgan 99 ₺
Yün Yorgan 99 ₺
Stor Perde 18 ₺
Zebra Perde 20 ₺
Overlok 15 ₺
halı yıkama fabrikası
halı yıkama osmangazi
Osmangazi halı yıkama fiyatları

En İyi Halı Yıkama Hizmeti


Halı yıkama sektöründe özellikle Bursa’da birçok firma bulunmaktadır. Oldukça yoğun olan bu sektörde en iyi Osmangazi halı yıkama fabrikasıyız. Uzman kadro ekiplerimiz ile profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Profesyonel makine ve ürünler ile tam korumalı derinlemesine temizlik sunuyoruz. Halılarda fark edilir veya fark edilmeyen tüm kir ve pislikten arındırmaktayız. Sunduğumuz hizmet anlayışı ve dinamik ekiplerimiz ile sektörde lider konumda bir Bursa halı yıkama fabrikasıyız. Halılar hergün ayak bastığınız evlerinizi dekorasyonuna oldukça büyük bir yer vermektedir. Halının kumaşının türüne ve cinsine göre değişen derinlemesine temizlik mutlaka yapılmaldır. Ayrıca halının yapısının ve kalitesinin bozulmaması adına yapılan teknikler oldukça önemlidir. Tecrübeli ve bilgi birkimi olan bir fabrika olarak bu hususlara oldukça özen göstermekteyiz.

Hakkımızda yapılan geri dönüşlere göz atın!

hatem icon

Halılarım elime tertemiz bir şekilde ulaştı. Gerek güler yüzlü hizmet ile gerek zamanında teslimat ile önder bir halı yıkama firması.

Ali ŞEKER
hatem icon

Aradığım gün gelip aldılar. 3 gün sonra teslim ettiler. Halıda akrilik boya lekesi vardı, çıkmış ve çok güzel yıkanöış. Yıllardır aynı yer ile çalışıyorum memnunum.

Tuğba ALTINIRMAK
hatem icon

Kesinlikle tavsiye ediyorum tek güvenilir adres burası halınızı çok güzel şekilde yıkıyorlar ve işlerinde çok iyiler.

Hüseyin CEYLAN
hatem icon

Halılarımı yıkatacağım zaman Hatem firması ile çalışıyorum. Yerinde ziyaret etme fırsatı buldum hijyenik ve modern bir tesisleri var ve işlerinde oldukça iyiler.

Yahya Ateş
hatem icon

Yıllardır halı yıkamaya gönderiyorum halılar gelince beğenmiyor başka firma arıyordum. İlk defa içime sinen bir firma gönül rahatlığı ile düzenli olarak çalışıyorum.

Kadriye Urhan