Nilüfer halı yıkama firmaları arasında 2004 yılından bugüne aralıksız hizmet sunuyoruz.

Halılarınızın temizliği son dönemler de sağlığımız için çok daha önemli haldedir. Bu dönemde daha fazla dikkatli olmamız gerekmektedir. Kendimiz ve ailemizin sağlığı için her fırsatta temizliğe ihtiyaç duyan ürünlerin hijyenli olması için gayret göstermeliyiz.

Nilüfer Halı Yıkama
Nilüfer Halı Yıkama

Özel olarak kullandığımız koltuk, halı, perde, yorgan ve battaniyeleri günlük hayatımız da sıkça kullanıyoruz. Kullanım sıklığı sebebiyle çabuk kirlenmekte olup temizliğe ihtiyaç duyan ürünlerdir. Bizler yaklaşık 16 yıldır bu sektör de aralıksız olarak hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetleri daima müşterilerimize analiz etmeleri ve yorumlamaları için ricada bulunuyoruz.

Kendimizi daha iyi ve kaliteli hizmet verme gayretiyle geliştirmeye özen gösteriyoruz. Hizmete başladığımız gün itibariyle yakın çevremiz ve Nilüfer bölgesine ağırlıklı olarak hizmet veriyorduk. Her geçen gün tavsiye almamız bizleri daha geniş bölgelere ilerletti ve ilerlemeye devam ediyoruz. Bizleri tanıyan ve tavsiye eden müşterilerimiz sayesin de firmamızın adını daha fazla müşteriye ulaştırıyoruz. Nilüfer’de bulunan her mahalle ve köylere her gün servis gönderiyoruz.

Nilüfer Halı Yıkama Fabirkası

Sektöre giriş yaptığımız gün itibariyle öncelikli olarak Nilüfer bölgesine hizmet götürmeyi hedeflemiştik. Nilüfer ve yakın çevresi firmamızın bulunduğu ve ulaşım kolaylığından dolayı hedefimiz bu yönde olmuştu. Artık daha geniş bir servis ağı kurarak Bursa’nın her bir köşesine yine ücretsiz olarak servis gönderiyoruz. Bizi tercih etmenizde ki sebepleri sıralamak istemiyoruz ancak çok kısa süre içerisin de bizi duyacağınızı düşünüyoruz.

HA-TEM halı yıkama olarak Nilüfer bölgesine bir temizlik firmasının sunduğu her hizmeti sunuyoruz. Kesinlikle hiç bir firma veya kişiler ile bağlantımız yoktur ve çalışan arkadaşlarımız kendi bünyemizdedir. Sizler için gönderdiğimiz ekip arkadaşlarımız ile ilgili bir sorun veya şikayetiniz olduğun da anında geri dönüş yapıyoruz. Aldığınız hizmetler için de bir şikayet bildirimi oluşturduğunuz da işimizi bırakıp problemi ortadan kaldırmaya gayret ediyoruz.

Bizler sizler için evinizde ki tüm ürünlerin temizliğini üstleniyoruz. En uygun fiyatlarla halı yıkamakoltuk yıkama, yorgan, battaniye ve stor perde yıkama hizmeti sunuyoruz.

Nilüfer Halı Yıkama Fiyatları

Bursa’da bir çok Nilüfer halı yıkama firması farklı fiyatlar sunmaktadır. Belirlenen sabit bir fiyat listesi maalesef bulunmuyor. Ancak biz Bursa için ortalama bir seyir de hareket ediyoruz ve minimum yıkama fiyatımız 6₺ olarak başlıyor. Makine halılarını yıkatmak isterseniz en boy olarak ölçülür ve m2 fiyatı 6₺ olarak sonuçlandırılır. Kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Bizi bulan müşterilimize çoğu zaman Nilüfer halı yıkama olarak aratmaktadır. Kendimizi Nilüfer halı yıkama firmaları arasında en fazla müşteriye sahip firma olarak görüyoruz. Farklı bölgeler de farklı fiyatlarla çalışmıyoruz. Bursa’nın her yerine net fiyat garantisiyle çalışmalarımı sürdürüyoruz. Müşteri veya bölge ayrımı yapılmaksızın tek fiyat, net fiyat sloganıyla hizmetlerimize devam ediyoruz.

0 Comments