İhsaniye Halı Yıkama

İhsaniye Halı Yıkama

Halıların temizliği evinizdeki hijyenin maksimum durumda olması için ilk öncelik halı temizliğinin yapılmış olmasıdır. Evdeki hijyenikliğin sağlanması için halıları düzenli olarak profosyonel bir ekip tarafından yıkamaya verilmelidir. Böylelikler halılar temiz olduğunda evde yaşayan insanlarda temizliğin farkına varacaktır.  İhsaniye halı Yıkama firması olarak halı yıkamada en çok dikkat ettiğimiz konu hijyendir.

Halı yıkamada kullandığımız deterjanlara, halının yapısına ve halıları şıkama şeklimize dikkat ederiz. Böylelikler yıpranmadan sağlıklı bir temizlik sayesinde hijyenik ve temiz halılara sahip olursunuz. Kaliteli bir hizmet verdiğimiz için diğer firmalardan farkımız işimizde hiçbir detayı atlamamaktır. Müşterilerimiz ile ilgilenmek için yoğun bir çalışma programı ile işimizde en iyisini yaparak güvenli bir temizliği sağlarız.

Halılar Nasıl Yıkanır?

Halılar bir ev içerisinde en çok toz toplayan yerdir. Halılarınızı ne zamandan beri yıkamaya vermediğiniz firma için büyük önem taşır. Halıların çeşitlerine göre ayrılması ile birlikte farklı halı yıkama işlemleri gerçekleştirilir. Halı cinslerinin farklı olması nedeniyle İhsaniye Halı Yıkama olarak halı cinsine uygun bir temizlik sağlarız. Halılarınızın gerçek temizliği sayesinde temiz bir nefes almanız sağlanır. Halı yıkamada kullanılan halı şampuanları en kaliteli bir şekilde seçilerek halılarınızda zarara sebep olmaz.

Gün içinde evimizde en sık toz biriken yerler halıların içleridir. Evimizdeki insanların sağlığını tehdit eden tozları gidermek için sadece süpürmek yeterli olmaz. Halılarınız üzerindeki tozları düzenli olarak silmeniz gerekir. Sadece süpürme ve silme işlemi dışında halılarınızı profesyonel temizlik sağlayan firmaya vermeniz de evinizdeki hijyeni arttırarak sağlığınıza yardımcı olur. İhsaniye Halı Yıkama işinin tekniğini bilerek iyi bir temizliği kurumsal olarak müşterilerine sunar. 

Halı Yıkamada Püf Noktalar

Halı yıkama işlemleri gerçekleştirilirken sıcak su kullanmamak gerekir. Son teknoloji makineler yardımı ile yıkanan halılarda bir hasara sebebiyet vermemek için yıkama işlemlerine dikkat etmek gerekir. Sıcak su halının rengini soldurabileceği için İhsaniye halı yıkama içinde hiçbir zaman halılar sıcak su ile yıkanmaz. Soğuk su ile yıkanan halıda da suyun tazyikli olmaması gerekir. Tazyikli su ile yıkanan halı içerisinde deforme oluşabilir.

Halı yıkamada diğer bir püf nokta ise halıları durulama aşamasıdır. Halıların iyice durulanması gerekir. Halılar özenli bir şekilde durulanmayınca halı üzerindeki deterjanlar halının ömrünü azaltarak çürümesine sebep olabilir. İyi durulanmamış bir halı daha çabuk kir toplayabilir. Bu nedenle durulama işlemi çok önemlidir. Halıların arasında deterjan kalıntıları olmamasına dikkat etmek gereklidir. Aksi takdirde halılar yıpranabilir.

Halı Yıkamanın Sağlığınıza Yararları

Evin içinde bulunan kişiler her zaman halı üzerinden geçer. İnsan vücudundaki ölü derilerin halı üzerinde kalması halılarınızı yıpratarak temizliğini zorlaştırır. Evde bulunan çocuklar ve kişilerin sağlığı göz önünde bulundurularak halı yıkama işlemini kusursuz yapmak gerekir. Yıkama esnasında kullanılan solüsyonlar ve anti bakteriyel deterjanlar kullanılarak iyi bir temizlik sağlanır. 

İhsaniye halı yıkama ile kaliteli ve gerçek bir halı temizliği sağlanarak sağlığınız güven altına alınır. Evinizin hijyenik olması çocukların ve evde yaşayan kişilerin sağlığı için önem taşımaktadır.

Kaliteli Hizmet İyi Temizlik

Halılarınız yıkanırken her aşamanın kontrol edilmesi ile birlikte kalite kontroller gerçekleştirilir. Halı üzerindeki lekelerin giderilmesi için tek tek çeşitli ekipmanlardan geçen halılar hijyenik bir temizliğe ulaşıncaya kadar kontrol edilir. Bu sayede müşterilerimiz için kaliteli bir hizmet vererek müşteri memnuniyetini önemseriz.

Her zaman halı işlemlerinde kusursuz temizliği önemsediğimiz için her detayı inceleyerek halı türlerine göre ayrım yaparak temizlik sağlıyoruz. İhsaniye halı yıkama olarak her zaman sınırsız hizmeti güvenli bir şekilde ayağınıza kadar getiriyoruz. 

Kurumsal Firma Müşteri Memnuniyeti

Diğer firmalar gibi ucuz ve kalitesiz bir iş yapmayarak profesyonel ekibimiz sayesinde müşterilerimiz için çok sıkı bir şekilde çalışmaktayız. Her zaman işinin en iyisi olmak için büyük çaba sarf eden ve yeniliğe açık bir firma olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İhsaniye halı yıkama müşterileri ile ilgilenerek hiçbir detayı atlamadan kusursuz bir hizmeti garanti eder.

Deneyimli ekip arkadaşlarımız sayesinde ve çeşitli ekipmanlarımız ile halılarınızın temizliğini garantiliyoruz. İyi bir temizlik sağlayarak evinizdeki konforu yükselterek daha temiz bir yaşamı sizlere hissettirmek için her zaman hizmet veriyoruz. Kaliteli ve güvenilir bir firma olarak halılarınızı en temiz şekilde teslim ediyoruz. 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin: Instagram