Çekirge Halı Yıkama

Çekirge Halı Yıkama

Temiz bir ortamda rahat nefes alabilmek ve güvenli bir şekilde temizce yaşamak için halılarımızın temiz olması gerekir. Bu anlamda Çekirge halı yıkama  firmamız halıların çeşidine ve lekenin türüne göre özenli hasar vermeden ve kusursuz bir temizlik sunar. Bu sayede tıpkı ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde evlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Halı Yıkamada Önem Verilmesi Gereken Noktalar

Halı yıkamada öncelik her zaman halının kırıntılardan ve tozlardan arınmış olmasıdır. Halının iki yüzeyinin de süpürülmesi gerekir. Gerekli görüldüğü takdirde halıyı bir yerden sarkıtarak dövmek, halı içerisinde kalan kalıntıların giderilmesine yardımcı olur. Halı yıkamada ağartıcı içeren kimyasallardan ve deterjanlardan uzak durmak gerekir.

Halıların yıkanmasında makine ve fırçalar oldukça önemlidir. Halının iç yüzeyi olduğu kadar özenli bir şekilde halının dış yüzeyinin de yıkanması gerekir. Halıyı doğal içeriklerle, zararlı kimyasallardan uzak bir şekilde yıkamak gerekir. Çekirge halı yıkama sayesinde tüm halılarınız en kaliteli ürünlerle temizlenir.

Halı yıkandıktan sonra durulama işlemi yine çift taraflı yapılarak halılar içerisinde ve dış yüzeyinde köpük ve deterjan kalmamasına özen gösterilmelidir. İyi durulanmış bir halı güzel ve özenli bir şekilde kurumaya gönderilmelidir. Kurulama yapılırken kapalı bir ortam tercih edilmelidir.

Halı Yıkama Kaliteli Ekipmanlarla Özenli Temizlik

Halıların tozlarının alınması, halı kıllarının arasına yapışan tozları ve kirleri temizlemek ilk önceliktir. Halıların yıkanmasında doğal ve çevre dostu ürünlerin kullanılması en önemli özelliklerdendir. Kullanılan kimyasalların halı üzerinde kalmaması ve asit ve toksik maddelerden kaçınılması gerekir. En çok dikkat edilen konulardan biri de temizliğin derinden yapılmasıdır.

Hijyenik solüsyonlar ile halıların derinine işleyen temizleyici maddeler halı içerisindeki mikropları yok eder, güvenli bir temizliği sunar. Halıların özenli temizlenmesi için çeşitli yollardan geçmesi gerekir. Çekirge Halı Yıkama olarak gereken hizmeti özenli temizliği sizler için sağlıyoruz. Cihazlar sayesinde halıların etrafında toz veya kir kalıntıları yok edilerek tüm bölgelerin, halının etrafının temizliği sağlanmış olur.

Halı Yıkama İşlemi Sırasında Uygulanması Gereken Yöntemler

Halı yıkamada gereken ilk aşama halının tozlardan içerisindeki plastik ve her türlü atıklardan arınması için süpürülme aşamasıdır. Daha sonra halılar suyun derine işlemesi için havuza gönderilir. Havuz içerisinde yumuşayan ve dezenfekte olan halılar her türlü temizliğin sağlandığı otomatik makinelere yönlendirilir.

Birçok makine içerisinden geçen halılar özenli temizlik için idealdir. Halılar temizlendikten sonra yeteri miktarda durulanır ve kurutma işlemi gerçekleştirilir. Halıların nemli kalmaması sağlanır. Halılar kurutulduktan sonra içerisinde oluşan pamuklanmaları gidermek için makineye gönderilir. Tüm aşamalardan geçen halılar Çekirge Halı Temizleme firmamızca hijyen kalite kontrolü yapılarak ambalajlanır.

Halı Yıkama ve Durulama Süreci Aşamaları 

Çekirge Halı Yıkama

Halı yıkamanın en faydalı yanı insan sağlığınadır. İyi bir halı temizliği, temiz bir evde yaşamanın avantajını sağlar. Halılar yıkanırken üzerindeki lekeler için özenli bir temizlik sağlanır. Kullanılan kimyasalların halılara hiçbir zararı olmaz ve Çekirge halı yıkama sayesinde deforme olmadan, lekesiz, temiz halılarınıza tekrar kavuşmuş olursunuz. Halı kılları arasındaki tozlar ve mikroplar arınana kadar halılar defalarca temizlenir su ve köpük değmemiş yeri kalmaz.

Halıların iç yüzeyinde yapılan derinlemesine temizliğin ardından halıların dış yüzeyi ve kenarları da aynı özenle temizlenir. İşlemler sırasıyla devam ederken makineler sayesinde ürünler durulamaya gönderilir ve bol su ile halılar durulanır. Çekirge halı yıkama olarak halılar durulanırken dikkat ettiğimiz en önemli husus halı kılları içerisidir. Halının derinine işleyen kimyasalları arındırmak için bol durulama işlemi gerçekleşir. Halılar çeşitli başlıklara sahip makinelerde bol su ile durulanır. Durulama işleminde ürünler tamamen kimyasallardan arındırılır.

Çekirge Halı Yıkama ile Üstün Temizlik Hizmeti Anlayışı

Çekirge halı yıkama olarak verdiğimiz hizmet için en önemli noktamız müşterilerimizin memnuniyetidir. Bize geri dönüş yapan müşterilerimizin memnuniyetini görmek işimiz için motivasyonumuzu arttırır. Yaptığımız halı yıkama hizmeti ile güvenli bir ortamda, temiz  halılara sahip olmanın garantisini veriyoruz. Halılarımız tüm aşamalardan geçtikten sonra bizler müşterilerimiz için ürünleri gerekli gördüğümüz takdirde hijyen performansını yükseltmek adına tekrar temizliğe tabi tutuyoruz. 

Çekirge halı yıkama evinizdeki temizliğin güzelliğini halılarınıza yansıtır. Kaliteli ve güvenli temizlik için her zaman en iyi hizmeti veriyoruz.  Deforme sorunu herhangi bir ürünümüzde yaşanmaz ve ağartıcı içerikler kullanılmaz. Halılarınızı ilk aldığınız günkü temizliği ile  karşılarsınız. Çekirge Halı Yıkama eviniz için güvenli bir temizliği hissetmenizi sağlar.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin: Instagram