Halı Yıkama Firmaları 0224 245 16 01

Halı Yıkama Firmaları Bursa

Bursa halı yıkama firmaları bu sektör de bir çok firma var olduğunu biliyoruz. Bir çok firmanın kendi bünyesin de barındırmış olduğu hizmetler olsa da bazı hizmetleri başka firmaların destekleriyle yapmaktalar. Bu tür destek alan firmaların çoğu fason halı yıkama firmalarıdır.

Fason Halı Yıkama Firmaları

Web sitemiz de belirtmiş olduğumuz hizmetleri her birini kendi ekibimiz ile temin etmekteyiz. Kullanmış olduğumuz yıkama makineleri, toz alma ve paketleme makineleriyle birlikte yorgan – battaniye yıkama makinelerini de kendi bünyemiz de barındırıyoruz.

Bursa’da halı yıkama firmalarının arasın da kendimizden söz ettirmek adına kurmuş olduğumuz fabrikamızın adresini paylaşıyoruz. Anasayfamız da var olan üst menüler de iletişim kısmın da fabrikamızın google maps haritası ve telefon numaralarımız yer almaktadır.

Bizim Gördüğümüz

Kendimizi bu sektör de hizmet veren firmalar arasın da kalitesini öne çıkarabilmiş bir işletme olarak görüyoruz. Bunun sebebi ise vermiş olduğumuz hizmetlerin karşılığın da siz müşterilerimiz tarafından olumlu mesajlar almamızdır.

Kendimizi sizlere her zaman daha iyi hizmet verebilmek adına güncellemekteyiz. Halı yıkama firmaların da olması gereken temel malzemeleri temin edebildik. Her kaliteli malzeme sağlam ve güvenilir bir hizmet meydana getirir.

Firmamız da var olan tüm makinelerin bakımları ve ihtiyaç varsa değiştirilmesini sürekli denetlemekteyiz. Kullanmakta olduğumuz tüm ekipmanlarımızı her hafta bakımlarını yaparak daha temiz bir işçilik yapabiliyoruz.

Halı Yıkama Fiyatları Bursa

Halı yıkama firmaları kendi araların da fiyat konusun da yarış halinde iken bizler tamamen müşteri odaklı fiyatlandırmalar uyguluyoruz. Makine halı yıkama fiyatların da 0.50 kuruş indirim yaparak diğer halıların yıkama fiyatlarını yükselten firmalar gibi söz de kampanyalar düzenleyerek müşterilerimizi kandırmıyoruz.

Kampanya fiyatlarımız sürekli değişmekte olup hiç bir şekil de kendi kâr oranımızı hesaplamıyoruz. Kampanyanın mantığı da kâr yapmak değildir. Daimi olan müşterilerin gönlünü alabilmek ve onları memnun edebilmek amaçlıdır.

Halı yıkama firmaları ile aramız da hiç bir husumet olmadığı gibi tüm firmalar ile samimiyetimizi korumaktayız. Kimseyi kendimize rakip kabul etmiyoruz, işimizi yapmaya gayret ediyoruz.

Halı Yıkama Kampanyaları Bursa

Firmamız açılış yaptığı gün itibariyle öncelikle uygun fiyat garantisi sunmuştur. Her halının ortalama fiyatını biçmiştir ve bu konu da bir çok firmaya muhalif olmuştur. Özellikle halı yıkama kampanyaları düzenleyen firmaların yapmış olduğu kampanyaları inceleyerek ortalama fiyatlar oluşturmuştur. Bu kampanyaları her ay değiştirerek bazı kampanyaları çok cazip hale getirmiştir. Bazı kampanyaları orta seviyede tutmaktadır. Kampanyalarımızı incelemek için web sitemiz üzerinden bizleri Kampanyalı Online Sipariş sekmesinden takip edebilirsiniz. Her ay sürekli değişen kampanyalarımızı Fiyat Listesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Halı Yıkama Hizmeti

Halı yıkama hizmetimizin nasıl işlediği konusun da web sitemiz de bulunan halı yıkama sekmesin de aşamaları sırasıyla belirtmeye çalıştık. Bu aşamaların her tanesi kesin uygulamaya tabi olmaktadır. Hiç bir firmanın yazılarından alıntı olmamaktadır. Bizim çalışma standartlarımıza uygun halde yazılmıştır.

Yorgan Yıkama Hizmeti

Yorgan yıkama hizmetimizi kullanmış olduğumuz yıkama makinelerimiz de özenle yıkamaya gayret ediyoruz. Yün yorganlar ile elyaf yorganların karışık halde yıkanması, sararmalara sebep olmaktadır. Bu nedenle yün yorgan, elyaf yorgan ve pamuk yorgan olarak ayrılmaktadır. Yorganların çeşitlerine göre yıkama aşamaları gerçekleşmektedir. Yine bu konu da ayrıntıları web sayfamızın yorgan yıkama sekmesin de belirttik inceleyebilirsiniz.

Battaniye Yıkama Hizmeti

Battaniye yıkama hizmetimizle alakalı vermiş olduğumuz bilgiler yine web sitemiz de battaniye yıkama başlığı altın da açıklanmıştır. Bu açıklama tamamen kendi firmamıza ait olup başka firmaların sistemlerini kopya etmedik. Detaylarını incelemek için belirttiğimiz sayfayı kontrol edebilirsiniz.

Stor Perde Yıkama Hizmeti

Stor perde yıkama işlemleri hakkın da detaylı bilgileri web sitemiz üzerin de stor perde yıkama sekmesinden takip edebilirsiniz. Perde yıkama hizmetine henüz yeni adım atmış olmamıza rağmen bir çok firmanın vermiş olduğu kaliteyi yakalayabildiğimizi belirtiyoruz ve garanti sunuyoruz.

Koltuk Yıkama Hizmeti

Bursa’nın her bölgesine en uygun fiyatlarla koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. Koltuk temizliği fiyatlarımızı inceleyerek dilediğiniz gün için randevu oluşturabilirsiniz.

Overlok Hizmeti

Overlok halı tamiri diye bilinen hizmetimizi kendi bünyemiz de barındırıyoruz. Bu hizmeti vermemiz de ki temel amaç bize sipariş edilen bir çok halının tahrif edilmiş halde olmasıdır. Bazı halıların dokumaları sebebiyle erken aşınmaları halının ömrünü kısaltmaktadır. Bu hizmetin detaylarını web sitemizin Overlok sayfasından detaylarını inceleyebilirsiniz.

Telefon : 0224 245 16 01

Telefon : 0544 245 16 01

Telefon : 0533 640 20 17

halı yıkama firmaları