Kemerçeşme Halı Yıkama

Kemerçeşme Halı Yıkama

Her şeyde hijyenik olduğumuz bu günlerde evimiz için de oldukça titiz davranarak halılarımızı yıkamamız ve temizletmemiz şarttır. Halı yıkama ev içerisinde bulunan toz ve kirlerin halıda toplanıp bu kirin giderilmesi için tercih edilir. Halıların tüylü kısımlarının tozu biriktirmesi halıları yıkamamız için bir nedendir. Halılarımızın kirli görünümünden uzak kalması için yıkamamız gerekir. Halı yıkama ekonomik açıdan ve su tasarrufu bakımından avantajlıdır. Bu anlamda, Kemerçeşme halı yıkama firmamız halılarınızın arasındaki tozların ve mikropların giderilmesi için en iyi hizmeti sunar.

Halı Yıkamada Gereken Püf Noktalar

Halı yıkanacak ortamın temiz olması gerekir. Halılar yıkanmadan önce süpürülmelidir ki içindeki toz ve artıklardan arınsın. Halılar herhangi pis bir suya değmeden doğrudan temiz suyla buluşturulmalıdır. Halılar doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Uygun fiyatlı ve yüksek performanslı firmalar tercih edilmelidir.

Fırçalama ve köpürtme işlemi doğru yapılmalı, kimyasal ürünler fazla kullanılmamalı ve ağartıcı kimyasallardan uzak durulmalıdır. Ucuz işlemden kaçılmalı ve asit kimyasalı kullanılmamalıdır. Kimyasallar yerine doğal içerikli ürünler temizlikte tercih edilmelidir. Halılar kurutulurken herhangi toz alacak bir durumdan uzaklaşılmalı, kurutma alanları sağlanmalıdır. Tozdan uzak bir şekilde halılar kurutulmalıdır. Halılar teslim edilirken iyi bir şekilde paketlenmelidir.

Hijyenik Derin Temizlik

Halı yıkamamızın temel amacı evde yaşayanların sağlığı ve yaşanılan ortamın temiz olmasıdır. Halılarda yapılan temizlik sayesinde daha ferah ve daha hijyenik bir ortamda yaşamamızı sağlar. Ürünler üzerindeki tozların giderilmesi için otomatik makineler ile arındırma işlemi gerçekleştirilir. 

Kemerçeşme Halı Yıkama

Halılar için buharlı temizlikler yapıyoruz bu durumlarda halıların içerisindeki mikroorganizmaların derinlemesine temizlenmesi için çeşitli içerikler ve solüsyonlar kullanılır ve halıların daha iyi temizlenmesine yardımcı olur. 

Kemerçeşme halı yıkama ekibimizle gösterdiğimiz çaba ile halıların herhangi bir köşesinde kir kalmaz. Halının tüm bölgelerinin temizliği sağlanmış olur. Halılar çeşitli aşamalar sonucunda bozulmaya veya yıpranmaya neden olmaz. Halıda herhangi bir görünüş bozukluğuna rastlanmaz. Başlangıç temizliği yapıldıktan sonra halılar derinlemesine temizlenir ve yıkanır.

Emici nitelikte kullanılan temizleyici maddeler doğrudan halının üzerinde kullanılabilir. Halı üzerinde bekletilen temizleyiciler halıya zarar vermez aksine derinindeki mikropların giderilmesine katkı sağlar.

Çocukların Sağlığı Güvende

Alerjik reaksiyon eğilimi gösteren kişiler için temiz bir ortam en iyi sağlık demektir. Mikropların halı yüzeyinde yer edinmesi çocuklar için büyük tehlike arz eder bundan korunmak için halılarımızın temizliği önemlidir. Mikroplardan ve bakterilerden arınmış bir halı evin havasını temizler. Halı yıkama hizmeti sayesinde çocukların ve ebeveynlerin sağlığı güvendedir. 

Sınırsız Hizmet

Kemerçeşme halı yıkama müşteri memnuniyetini önemseyen, işini en iyi şekilde icra eden gelişmiş bir hizmeti sunar. Günümüzde ilerleyen teknolojiyi de baz alarak halıların hijyenikliği için sınırsız performans ve temizliği sağlıyoruz. Ürünlerimiz çeşitli aşamalardan geçerek en temiz biçimde alıcıya ulaştırılır. 

Kemerçeşme halı yıkama hizmetinde amacımız sağlıklı, güvenli ve tertemiz bir şekilde ürünleri teslim etmektir. Çocuklarımızın güvenle halılar üzerinde oynaması, eve gelen misafirlerin sağlık açısından hijyenik bir ortamda bulunması için en iyi fırsat temiz halılara sahip olmaktır. Ortamın ferahlığı ve tozlardan arınmış olması için halıları tüm mikroplardan temizliyoruz.

Halı Durulama ve Kurutma

Kemerçeşme halı yıkama hizmetinde halılar durulanırken bol su kullanılır ve içeriğinde hiçbir madde, köpük kalmaması gerekir. Bol su ile durulanan halılar vakumlanarak sudan arındırılır. Sudan arınmış halıların kuruması için makineler yeterli işlevini gerçekleştirerek halıların kurumasına yardımcı olur. Halılar kururken nemi giderilir ve aynı zamanda üzerinde kalabilecek bakteriler için cihazlardan geçirilir. Halılarda toz ve bakteri kalıntısı olmaz.

Su ürünün tamamına işleyerek yapılan temizliğe yardımcı olur. Makinelere eklediğimiz  solüsyonlar ve yumuşatıcılar halılar üzerinde kötü bir duruma sebebiyet vermez. Halılar üzerindeki lekeler halının ömrünü azaltacağı için lekeler için özel olarak bir yıkama yapılır.

Müşteri Memnuniyeti

Halılarımızı yıkamada gösterilen özen sayesinde müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz. Kemerçeşme halı yıkama doğru halı yıkama tekniği ile 7/24 hijyen ve temizlik için çabalıyoruz.

Kemerçeşme halı yıkama sayesinde evinizdeki ferahlığın farkına vararak yapılan temizlik ile etkileneceksiniz. Ürünleri temizledikten sonra gereken kontrolleri yapıyoruz. Alıcıların istediği bir şekilde hazır hale getiriyoruz. Halılarımız üzerinde güvenli ve sağlıklı bir temizlik yaparak alıcıya teslim ediyoruz.

Kemerçeşme halı yıkama olarak en çok dikkat ettiğimiz  konu halıların temizliğindeki özenimizdir. Halıların renginde veya deseninde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızın garantisini veriyoruz. 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin: Instagram