Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Halı Yıkama, halı yıkama konusunda uzman kuruluşların başında gelir. Halıların belirli dönemlerde yıkatılması, sağlık ve temizlik açısından son derece önem taşır. Evlerde halıların kişisel imkanlarla temizliği son derece zor olacaktır. Bunun en önemli nedeni halıları yıkarken uygun sıcaklığın olmaması ve kullanılan temizlik ürünlerinin etki sonuç vermemesidir.

Bu konuda her ne kadar piyasada çok sayıda halı yıkama şampuanı ve temizlik ürünü bulunsa da evlerde yapılacak temizlik bu konuda yetersiz kalacaktır. Kişisel imkanlarla yıkanan halılar, profesyonel şekilde hizmet veren firmaların sunduğu gibi de olmayacaktır.

Halı Yıkamada Etkin Çözümler

Maltepe halı yıkama, halıların periyodik şekilde temizlenmesinin önemine inanır. Evlerde yaşayan ev halkı içerisinde küçük çocuklar da bulunur. Emekleme döneminde olan bebekler ve küçük çocuklar sürekli halı üzerinde bulunurlar. Halıların bu nedenle, sık aralıklarla yıkatılması son derece önem taşır. Halılar, ev tozlarını ve daha pek çok olumsuz etmeni en fazla içerisinde barındıran ürünlerdir. Yeni alınan halıların da ilk zamanlar sürekli yün dökeceği de bilinmesi gerekir. Alerjik astımı olanlar için bu durum son derece önem taşır. Ailede bu türlü sağlık sorunları olanlar varsa evde bulunun halı, koltuk gibi eşyaların düzenli aralıklarla temizlenmesi gerekir.

Maltepe halı yıkama, hijyenik koşullarda temizlik yapan kuruluşlardandır. Halıların temizlik sırasında hırpalanmaması da önemli hususlar arasındadır. Bakteri ve mikrop oluşumlarına zemin hazırlayacak, yeterince temizlenmemesine neden olacaktır. Ayrıca, saç, kıl ve daha pek çok kir oluşturmaya sebebiyet verecek olumsuz durumlar da halılar üzerinde barınacaktır. Etkin ve kalıcı çözüm için mutlaka uzman halı yıkama firmalarından destek alınması gerekir.

Profesyonel Hizmet Anlayışı

Maltepe halı yıkama, profesyonel hizmet sunan halı yıkama firmalarının başında gelir. Firma olarak halı yıkama konusunda deneyim sahibi olan işletmemiz, her cins halıyı özenle yıkayacaktır. Halı yıkamada köklü temizlik, içine işlemiş eski lekelerin çıkarılmasıyla mümkün olacaktır. Evlerde silerek yapılan bu temizlik sonucu eski lekelerin çıkarılması mümkün olamayacaktır.

Ev hanımlarının leke çıkarmak için uyguladığı sağlığa zararlı kimyasallar aynı zamanda halıları da yıpratır. Güçlü leke çıkarıcı diye satılan kimyasalların da halıların rengini soldurduğu gözlemlenmiştir. Son derece titizlik ve dikkat isteyen halı temizliği, evlerde istenilen sonuçları vermeyecektir. Bu nedenle etkin sonuçlar için firmamızdan destek alınması önerilir.  

Halı Temizliğinde Dikkat Edilecek Hususlar

Maltepe Halı Yıkama, halıları temizlerken, orijinal hallerinin de bozulmamasına özen gösterir. Renklerinin solmaması kadar, halının tüylerinin dökülüp yıpranmaması da önem taşır. Halıların üstün leke çıkarıcı ve halılara zarar vermeyen kimyasallarla temizlenmesi gerekir. Bu konuda bazı durumlarda halı yıkama makinelerinden de istifade edilmesi gerekir. En zor halı temizliği, el halısı ve antika halılar için söz konusudur. El halısı temizliğinde dikkat edilecek hususların başında boya kalitesinin bozulmaması gelir. Kök boyalarla boyanmış olan doğal iplik dokuma halıları, özel ısı ve temizlik koşulları gerektirir. Antika olup, yıpranmış halılar da son derece narin olup, özel yıkama koşulları ile temizlenmelidir. Halıların temizliği kadar, yıpranmaması hizmet alan kişilerin en büyük beklentisidir. Firmamızdan hizmet alındığı takdirde halılar temizlendikten sonra ilk alındığı gün gibi yeni ve parlak duracaktır.

Halı Temizliğinde Modern Teknikler
Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Halı Yıkama firmamız, halı temizliğini modern tesislerinde sunacaktır. Halıların temizlik esnasında kurutulması için doğal yollar da gerekli olabilir. Hava şartlarına göre kurutma yöntemleri de değişiklik gösterecektir. Yağışlı, nemli havalarda halıların kurutulması için tesisimizde makinelerden yardım alınacaktır.

Yağışın olmadığı havalarda da açık alanların kullanımı söz konusudur. Tesisimiz geniş bir alana kurulu olduğu için halıların diğer halılarla karışmadan rahat bir şekilde kurutulması söz konusu olacaktır. Halıların temizliği esnasında titiz yaklaşımlar söz konusudur. Yıkama ekibimiz, her cins halıyı özenle yıkayacaktır.

Üstün Müşteri Memnuniyeti Anlayışı

Maltepe Halı Yıkama, müşteri memnuniyetine önem veren kuruluşların başında gelir. Taşınması zor olan halıların talep halinde adresten alınıp, tekrar adrese iadesi söz konusudur. Halı yıkama konusunda en kısa sürede ve etkili temizlik hizmeti sunulacaktır.

Metrekare ve halının cinsine göre fiyatlarımız değişkenlik göstermekle birlikte kaliteli yıkama hizmetini uygun fiyatlarla sunar. Firmamızla haftanın her günü iletişime geçerek bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin: Instagram