Panayır Halı Yıkama

Panayır Halı Yıkama

Panayır Halı Yıkama

Ülkemizin büyük bir bölümünde kurumsal olarak hizmet veren firmamız uzun zamandır halı yıkama konusunda çalışan profesyonel bir firmadır. Panayır halı yıkama ve diğer pek çok yerde hizmet veren firmamız bu alanda köklü ve tecrübeli bir kurumdur. Halı yıkama kesinlikle basit ve sıradan bir iş değildir. Belli yöntem ve aşamaları gerektirir. Ayrıca kaliteli temizlik malzemeleri seçimi de çok önemlidir. Halılar genel de halı şampuanı adı verilen malzemelerle yıkanır. Bu malzemeleri seçerken etkili ve doğal ürünler olmasına özen gösterilmelidir. 

Halı Temizliğinde Kullanılan Malzemeler

Halı yıkarken yanlış temizlik malzemesi seçilmesi halılara çok büyük zarar verebilir. Çünkü bazı halılar daha hassas bir malzemeden üretilmiş olabilir. Yanlış bir malzeme de halıya büyük bir zarar verir. Yer yer renk değişimi ya da topaklanma gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Böylece halı olduğundan çok daha eski ve kötü görünür. 

Panayır halı yıkama hizmeti veren firmamız da buna benzer sorunlarla karşılaşmanız mümkün değildir. Çünkü uzman kadromuzla birlikte bütün temizlik malzemelerimiz de özenle seçilmektedir ve halılar en doğru şekilde yıkanır. 

Halı Yıkamada Nelere Dikkat Edilir?

Pek çok insan halılarını evinde yıkmayı tercih edebilir. Ancak bu hem zahmetli ve vakit alan bir iştir hem de ne yaparsanız yapın halınız evde tam olarak temizlenmeyebilir. Halıların tam olarak temizlenmesi için en derine inmiş ve birikmiş olan kir, toz ve tüylerin tamamen ayıklanması gerekir. Bu yüzden halılar önce çırpma makinelerinden geçirilir. Halılarınızı zaman zaman evinizde balkondan ya da başka bir yerden silkeleyebilirsiniz.

Ama hiç bir şey çırpma makinesi kadar bu konuda etkili olamaz. Halıların tamamen tozlarından ayrılmadan yıkanması derinlerde leke ve kir bırakacağı için tam anlamıyla bir temizlik olarak kabul edilemez. Panayır halı yıkama yapan firmamızda bütün halılar yıkanmadan önce çırpma makinesinden geçirilir ve birikmiş olan kirlerin büyük bir kısmı bu şekilde çözülür.  

Kuru ve Sulu Yıkama Süreci Nedir

Her halı kesinlikle aynı şekilde yıkanmaz. Bazı halıların kuru yıkama adı verilen farklı bir teknikle yıkanması gerekir yoksa halının dokusu zarar görebilir. Panayır halı yıkama hizmeti veren firmamızda her türlü halıya uygun yöntemler ve malzemeler kullanılıyor. Halı yıkamak için tercih edilen sudan yıkama yöntemlerine kadar her konuda özen gösteriyoruz. Deterjanların doğal ve özel olarak seçilmesi de önemlidir. Yıllara dayanan tecrübemizle bütün bu konularda en iyi tercihleri yaptığımızdan emin olabilirsiniz. 

Kuru Yıkama Hangi Aşamaları Kapsar?

Bazı halı cinsleri için tercih edilen kuru yıkama yöntemi Panayır halı yıkama firmamızın hizmetlerinden birisidir. Bu yöntemde halının kirlerinden büyük oranda vakumlama yöntemi ile kurtulur. Daha sonra ise ya köpük sistemi ya da solvent adı verilen temizleme yöntemi uygulanır. Bu yöntemle de halının en derinindeki kirlerden bile kurtulmak mümkündür. Halılarınız tecrübeli ekibimiz tarafından en iyi şekilde kuru yıkama yöntemi ile temizlenir.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmetinin Artıları

Koltuk ve halılarını evinde yıkatmak isteyen müşterilerimiz için de halı ve kumaş türüne göre uygun malzemeler getirilerek yerinde temizleme hizmeti de verdiğimiz hizmetler arasındadır. Bursa halı yıkama konusunda hizmet veren firmamız her nerede olursa olsun sizin için en uygun malzemeleri getirir ve temizlik işlerinizi en iyi şekilde yerine getirir. Halı temizliği ve bakımı konusunda bize tam anlamıyla güvenebilir ve dilediğiniz zaman ve dilediğimiz yerde halılarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Halı Yıkamanın Yanı Sıra Ev Eşyaları Temizliğinde Üstün Performans

Panayır halı yıkama hizmeti veren firmamıza evdeki diğer büyük eşyaların temizliği için de başvurabilirsiniz. Koltuklarınızın temizliği de tıpkı halılarınız kadar önemlidir. Çünkü en çok yer kaplayan ve en çok kullandığımız eşyalarımız halılar ve koltuklardır. Halı ve koltuk yıkama dışında yataklarınızın temizliği için de firmamız hizmet veriyor.

Uzun zamandır kullandığınız yataklarınızın da düzenli olarak temizlenmesi evinizin gerçek anlamda temizlenmesi için önemlidir. Bununla birlikte yine genel temizlik için en önemli konulardan birisi olan perdelerin temizliği için de güvenebileceğiniz tek adres biziz. Her türlü halı, koltuk, perde ve yatak temizliği için bize bir telefon etmeniz yeterlidir. Dilediğiniz zamanda gelir temizliğinizi tamamlarız. Ya da dilediğiniz zaman halılarınızı bize verebilir ve en temiz şekilde geri alabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin: Instagram